תכנון, עיצוב והקמה מקצועית של גינות

עם אלעד ורדי תזכו בגינה מלבלבת ויפה לאורך כל ימות השנה. הגינה תשרת אתכם שנים רבות וטובות בהתאמה מלאה לתנאי המקום, אורחות החיים והעדפותיכם האישיות.

אלעד ורדי מתכנן, מעצב ומקים גינות כבר מעל לשני עשורים. הגינות המחודשות והחדשות שאלעד מתכנן, מקים ומתחזק מותאמות לאקלים המקומי בדגש על סוג הקרקע, מגווני זני צמחים לרבות צמחי בר מקומיים, ושימוש יעיל במערכות השקיה. בתהליך ההקמה נעשה שימוש בחומרים ואבנים מקומיות עם שילוב אלמנטים נוספים כמו בריכות נוי, תאורת חוץ, מתקני משחקים פרגולות ודקים. כל זאת במטרה ליצור גינה יפה והרמונית בחזותה, מתכתבת עם סביבתה, מותאמת לצרכי בעליה ואורחות חייהם, חסכונית במים וקלה לטיפול ותחזוקה.

 

כל צרכי הגינה בתהליך מקצועי מגובש

לצד עיצוב גינות בסגנונות שונים, אלעד מספק מענה שלם לכל צרכי תכנון והקמת גינות, החל מעבודות עפר, תכנון והתקנת מערכות השקיה, שתילת צמחים, הקמת דקים ופרגולות, תאורת גן, מטבחי חוץ, טרסות מתקני משחקים, ועד לשבילים וגדרות ועוד. כל זאת בתהליך מקצועי ומגובש המתחיל בפגישת היכרות ראשונית שכוללת סיור בשטח, תיאום ציפיות והערכת מחיר. על פי נתוני פגישה זו יגובש קונספט לעיצוב הגינה, תוכן תוכנית אדריכלית וייקבעו לוחות זמנים. התוכנית האדריכלית תכיל את כל נתוני הפרויקט לרבות שבילים, השקיה, ריצוף, תאורה, בוטניקה, גבהים, ואלמנטים של עיצוב. לאחר אישור התוכנית יחלו העבודות בפועל תוך הקפדה על לוחות זמנים עד לקבלת גינה מושלמת. מעבר לכך, שירותיו של אלעד ממשיכים גם לתחזוקה שוטפת של הגינה לכל המעוניינים בכך.

   

דגש על חיסכון ופשטות תחזוקה

לאור מצוקת המים בארץ ואורח חיים העמוס של חלק מהאנשים, הגינות שאלעד מתכנן שמות דגש על פשטות תחזוקה וחיסכון במים. כך למשל, גינה קלה לתחזוקה מבוססת על אדמה טובה וחזקה ועל צמחים מקומיים עמידים. החיסכון במים מושג על ידי תכנון נכון של מערכת השקיה ממחושבת, בחירת צמחים מתאימים שרבים מהם מדבריים וים תיכוניים ושתילתם באופן מרוכז, וכן על ידי יצירת משטחים שלא נדרשים במים כמו שבילי חץ ומשטחי דקים.

לעוד מידע על תכנון ועיצוב גינות מקצועי צרו קשר עם אלעד ורדי

בטלפון 050-5707632.

שתף פוסט זה

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
כתבות פופולריות
תכנון ועיצוב בתי יוקרה עם סטודיו מוביל
נדל"ן

תכנון ועיצוב בתי יוקרה עם סטודיו מוביל

מתכננים לבנות או לעצב בית יוקרה? מחפשים איש מקצוע שיוכל להגשים את החלומות שלכם ? כדאי שתפנו לסטודיו הנכון שעיצוב

כך יוצרים פתרונות חומרה מתקדמים
יזמות

כך יוצרים פתרונות חומרה מתקדמים

מחפשים פתרונות חומרה עבור חברה קמעונאית, ניהול מחסן, שילוח ולמגזר המוסדי והתעשייתי? אם כן, כדאי שתכירו את אחת החברות המובילות

שירות הקלטת שיחות וסיווג מילים בעברית
יזמות

שירות הקלטת שיחות וסיווג מילים בעברית

  בעולם העסקי כיום, המבוסס על שירות לקוחות, יש חשיבות עצומה לשירות הקלטת שיחות טלפון, וסיווג מילים בעברית. שירותים אלה

כתבות מומלצות
תכנון ועיצוב בתי יוקרה עם סטודיו מוביל

תכנון ועיצוב בתי יוקרה עם סטודיו מוביל

מתכננים לבנות או לעצב בית יוקרה? מחפשים איש מקצוע שיוכל

כך יוצרים פתרונות חומרה מתקדמים

כך יוצרים פתרונות חומרה מתקדמים

מחפשים פתרונות חומרה עבור חברה קמעונאית, ניהול מחסן, שילוח ולמגזר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן