תביעות תאונות וסיעוד – הדרך להשגת פיצוי

החיים מזמנים לא פעם מצבים מורכבים ומאתגרים, בהם נפגעים היכולת לעבוד, הבריאות והתפקוד בחיי היומיום. מקרים אלו יכולים להיגרם עקב תאונה, מחלה, זקנה ונסיבות נוספות, ובהם יש לפעול למיצוי מרב הזכויות מהגורמים הרלוונטיים.

יחד עם זאת, כפי שמגלים ישראלים רבים, הדרך להשגת הזכויות איננה קלה או פשוטה. כמעט תמיד הגורמים שאמורים לתת פיצוי וסיוע, החל בביטוח הלאומי ועד חברות הביטוח מערימים קשיים ומנסים להקטין את חבותם, להמעיט בנזק ובצרכיו של האדם, וגוררים רגליים בכוונה לגרום לו להתקפל ולוותר על מקצת או מרבית הזכויות. לכן, במקרים כאלו חשוב לקבל כבר למן ההתחלה סיוע מטעם עורך דין בעל ניסיון רב בדיני הנזיקין והביטוח, כדוגמת משרד עוה"ד ליאור וימן ושות'.

 

תביעות ביטוח סיעוד ואובדן כושר עבודה

תביעות ביטוח סיעוד מוגשות מול המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח הפרטיות ופוליסות ביטוח הסיעוד של קופות החולים. כל אחד מהגורמים הללו עלול להערים קשיים משלו. כך למשל, "ברגע האמת" חברות הביטוח נוטות לדחות את התביעות בטענה שאינכם עומדים בקריטריונים המזכים בקצבת סיעוד לפי הגדרות הפוליסה. לא פעם טענה זו נתמכת במניפולציות ותחבולות, כמו הפעלת חוקרים פרטיים, העמסת בירוקרטיה, טענה שהמקרה שלכם נופל אל תוך "חריג" בפוליסה, ועוד.  

למרבה הצער, גם בתביעות אובדן כושר עבודה עקב תאונה או מחלה המצב אינו טוב בהרבה. שוב, יש לפנות בתביעה אל חברת הביטוח, הביטוח הלאומי וקופות החולים עקב פגיעה ביכולת להתפרנס באופן מלא או חלקי, הגורם לירידה במשכורת ולאי יכולת להשתלב במקצוע המתאים להשכלה ולהכשרה שלכם. ושוב, נתקלים לא פעם בכתף קרה ובגופים שאינם ממהרים לשחרר כספים, למשל חברת ביטוח הטוענת כי אובדן כושר העבודה אינו כזה המונע השתלבות בתעסוקה שמורידה באופן משמעותי מהמשכורת. כמובן שטענות כאלו ואחרות מציבות את האדם במצב בעייתי ביותר, בעודו מתקשה להשיג את הסכומים הנדרשים לצורך פרנסת משפחתו.

 

תביעות נזיקין – תאונות עבודה ותאונות דרכים

במקרים של תאונות דרכים ניתן לתבוע כמובן את החברה המבטחת את הרכב בגין נזקים לגוף ולרכוש, וכמו כן ניתן לתבוע את הביטוח הלאומי – בפרט אם מדובר בתאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה. אמנם החוק ברור מאוד לגבי חבות חברת הביטוח שבה אתם מחזיקים את פוליסת החובה, אך למרבה הצער גם כאן רואים לא מעט תחבולות המיועדות לעכב ולייאש את המבוטח, ולגרום לו בסופו של דבר לוותר במידה זו או אחרת על חלקו. החל בבירוקטיה סבוכה ועד לוועדות רפואיות – יש גופים שיעשו הכל כדי להקטין תשלומים.

דברים אלו נכונים, למרבה הצער, גם בתחום תאונות העבודה. המוסד לביטוח לאומי מערים קשיים על ההכרה כנפגע עבודה ועל שיעור הנכות ואובדן כושר העבודה, מה שיתבטא בדמי אובדן כושר, גובה מענק חד פעמי או קצבת הנכות, מימון צרכים רפואיים, שיקום תעסוקתי ועוד. גם חברות הביטוח אינן עושות הרבה למענכם בתביעות חבות מעסיקים, ומובן שאם תתבעו פיצויים מהמעסיק בגין רשלנות צפוי לכם מאבק לא פשוט.

 

יש מי שעומד לימינכם!

במצבים אלו של מצוקה בריאותית מחד וכלכלית מאידך, חשוב מאוד שיהיה מי שיעמוד לצידכם ויילחם עבורכם. דוגמא נאה לכך היא הצוות של משרד עוה"ד ליאור וימן ושות' הפועל באופן נחרץ, ללא מורא וללא לאות, על מנת לסייע לכם לממש את מלוא הזכויות המגיעות במסגרת פוליסות הביטוח הפרטיות, הביטוח הלאומי, קופות החולים ובתביעות נזיקין המוגשות לבית המשפט. 

הצוות מלווה אתכם באופן אישי, קרוב ואכפתי במלוא המקצועיות והסבלנות, ותוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. כבר יותר מ- 15 מלווה המשרד את לקוחותיו ומייצג אותם בכל ערכאות הערעור, הערכאות המשפטיות ובדיונים מול הגופים הרלוונטיים, ומאחוריו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים שהבינו שיש מי שעומד לצידם והופך כל אבן עד להשגת מרב הזכויות.

לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי, פנו אל משרד עוה"ד ליאור וימן ושות' בטלפון 04-8289090.

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
כתבות פופולריות
רשת בגדי הילדים האופנתית והבועטת NOIZZ חוגגת 5 שנים
אופנה

רשת בגדי הילדים האופנתית והבועטת NOIZZ חוגגת 5 שנים

בשעה טובה, רשת הילדים האופנתית והבועטת NOIZZ חוגגת 5 שנים של הצלחה מסחררת בארץ ובעולם. מותג שממש שווה להכיר. אם

מטבחי חוץ בסטנדרטים הכי גבוהים בארץ
לייף סטייל

מטבחי חוץ בסטנדרטים הכי גבוהים בארץ

מבקשים לשדרג את חייכם עם מטבח חוץ איכותי ומתקדם? כדאי לכם להכיר את חברת אדר טק, המובילה בישראל בתחום מטבחי

טיול ג'יפים בגרוזיה שמתאים לכם
לייף סטייל

טיול ג'יפים בגרוזיה שמתאים לכם

גרוזיה היא ארץ בתולית המתהדרת בנוף מרהיב שחודר אל הלב. עקב הכבישים המשובשים במדינה, הדרך הטובה ביותר לטייל בגרוזיה היא

כתבות מומלצות
חוויית קייקים במחיר מוזל 

חוויית קייקים במחיר מוזל 

אחת האטרקציות היותר מוצלחות שיש בישראל היא שייט קייקים, ואותה

טיול חוצה אירופה ברכב ספורט

טיול חוצה אירופה ברכב ספורט

חשבתם שכבר מיציתם את הטיולים לאירופה בכל דרך אפשרית? מה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן