רכישת ציוד חקלאי

מתכננים לרכוש ציוד חקלאי? כדאי שתרכשו ציוד איכותי המתאים במדויק לצרכיכם מספק אמין ומומלץ.

 

ציוד חקלאי הינו ציוד כבד ויקר הנרכש לטווח ארוך. בתור שכזה ובהיותו משפיע על איכות, מהירות ויעילות העבודה בשטח, יש חשיבות רבה לבחירה נכונה של ציוד, אותה יש לעשות  עם גורם מקצועי, מנוסה ומומלץ כמו חברת אוריאל ובניו.

 

ציוד חקלאי איכותי המותאם לצרכי עבודה

כאמור, ברכישת ציוד חקלאי יש חשיבות רבה לאיכות הציוד מכיוון שמדובר בכלים יקרי ערך, המיועדים לשימוש שוטף בשטח לטווח ארוך ומאפשרים לייעל ולקצר את משך העבודות ובכך להגדיל את רווחי המשק. יחד עם זאת, לצד איכות הציוד חשוב שהוא גם יתאים במדויק לסוג ומאפייני העבודה שעבורה הוא נועד. לכן יש להבין במדויק את השימוש הנדרש מהכלי החקלאי עם התאמה מלאה לעוצמת והיקפי העבודה המבוקשים, מאפייני העבודה, פשטות ונוחות השימוש וכדומה, וזאת תוך מחשבה קדימה על היות הכלי מתאים גם לצרכים עתידיים.

 

חשיבות ספק הציוד החקלאי

בכדי לזכות בציוד חקלאי איכותי ומתאים לצרכים שלכם, חשוב לרכשו מספק מקצועי, אמין ומומלץ שאתם יודעים שיש לו מבחר גדול ואיכותי של ציוד באיכות גבוהה ושאתם סומכים על העצות שלו ויכולתו לכוון אתכם לבחירה נכונה. כמו כן, גורם מקצועי ידע במידת הצורך לבצע שינויים בכלים השונים, למשל התאמה של מערכות כוח של מנועים, התאמה של ציוד לתנאי השטח, סוג הגידול, כמות גידולים, כוח אדם בשטח וכדומה. כל זאת לצד יכולת התאמה למסגרות תקציב, מחירים הוגנים של ציוד, אחריות מקיפה, שירותי תיקונים ומלאי עם כל חלקי החילוף הנחוצים.

 

חברה מומלצת לרכישת ציוד חקלאי

אם אתם מחפשים חברה מומלצת לרכישת ציוד חקלאי כדאי לכם להכיר את חברת אוריאל ובניו המובילה והגדולה בארץ בכל הקשור למיכון חקלאי. החברה שהוקמה עוד בשנת 1978 מייצרת ומשווקת ציוד חקלאי מתקדם והעדכני ביותר לחקלאים בישראל ובחו"ל, כאשר הכלים החקלאיים מבית אוריאל ובניו מגיעים עם הסבר והכנסת הכלי לעבודה בשטחי הלקוח. הציוד של החברה כולל בין היתר מגוון דגמים של מכסחות ומרסקות, מזרעות, מחרשות, מגובים, מדשנות, דיסקוסים, מעגלות, מתחחות, מקצרות עלים וקלטרות. 

בתור חברה הפועלת כבר שנים רבות עם שלוש דורות העוסקים בתחום, היא מציבה רף גבוה של ייצור ומשאבים המוקצים לסקרי שוק ומחקר, מדיניות בקרת איכות קפדנית, ומערך שיווק ושירות בסטנדרטים מתקדמים במיוחד החושבים לטווח ארוך.

 

הטמעת הציוד בעבודה השוטפת 

לא אחת שילוב של כלי חקלאי חדש גורם לשינוי בנוהלי עבודה בשטח. את השינויים האלו יש לקחת בחשבון בעת רכישה של ציוד, כלומר תקופה של הכרת הכלי ודרכי פעולה נכונות עימו, הסתגלות לעבודה עם הציוד החדש וקביעת נוהלי עבודה מתאימים. לאחר תקופה זו תתחיל פעילות יצרנית יעילה עם הציוד החדש והרכישה תתחיל לתת פירות. כמובן שיש גם לטפח שיגרת תחזוקה נכונה עבור הכלי החקלאי, שתבטיח את רמת ביצועיו, שלמותו ואריכות ימיו. 

 

לעוד מידע אודות רכישת ציוד חקלאי הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אוריאל ובניו בטלפון 08-9445740.

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
כתבות פופולריות
להיפטר בטבעיות מבעיית פיגמנטציה
לייף סטייל

להיפטר בטבעיות מבעיית פיגמנטציה

פיגמנטציה הינה בעיה ממנה סובלות הרבה מאוד נשים עקב מגוון גורמים וסיבות. כיום ניתן לטפל בה באופן יעיל וטבעי בעזרת

איך להתלבש בסטייל- טיפים לקראת השנה החדשה.
אופנה

איך להתלבש בסטייל- טיפים לקראת השנה החדשה.

אוטוטו נכנסת בדלת שנת 2022, אחרי כמעט שנתיים בהם אנשים עברו מסגר לסגר ובילו את מרבית זמנם בבית בבידוד, חזרו

נרתיק הריצה לטלפון – הנוח ביותר! 
לייף סטייל

נרתיק הריצה לטלפון – הנוח ביותר! 

רוצים לרוץ עם הטלפון בצורה הכי נוחה שאפשר? כדאי לכם להכיר את נרתיק הריצה לזרוע המתקדם של  Sprigs  אותו משווקת

כתבות מומלצות
חוויית קייקים במחיר מוזל 

חוויית קייקים במחיר מוזל 

אחת האטרקציות היותר מוצלחות שיש בישראל היא שייט קייקים, ואותה

טיול חוצה אירופה ברכב ספורט

טיול חוצה אירופה ברכב ספורט

חשבתם שכבר מיציתם את הטיולים לאירופה בכל דרך אפשרית? מה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן