קנייה מומלצת של ציפוי ננו קרמי לרכב

גם אתם רוצים רכב נקי, מבריק ומרשים? הגיע הזמן שתשקיעו בציפוי ננו לרכב של המותג העולמי המוביל IGL Coatings, אשר מוצריו משווקים באופן בלעדי על ידי חברת י.א.ד גלובל.

 הרכב שלכם משרת ומייצג אתכם בכל ימות השנה, גם בנסיעה וגם כשהוא חונה ליד הבית או בעבודה. יחד עם זאת, רכבכם חשוף כל הזמן ללכלוך שמקורו באבק, גשם חומצי, צואת ציפורים ועוד. כמו כן הוא סובל מחשיפה ממושכת לשמש ומפגיעות שונות, כך שחזותו בשוטף רחוקה מלהיות מרשימה. לפני שאתם מוותרים על מראה רכבכם, כדאי שתכירו את האפשרות של ציפוי ננו קרמי. הציפוי המתקדם מגן על הרכב מפני שריטות ושפשופים, מונע הדבקות אבק ולכלוך, וגם מעניק לו חזות מבריקה ומרשימה.

על ציפוי ננו קרמי לרכב

ציפוי ננו קרמי הינו חומר הגנה לרכב עם רמת קשיחות הנעה בין 6H ל- 10H. הציפוי שומר על שכבת הצבע כמו חדשה ומגן על הרכב כנגד אבק, קרינת שמש, חלודה ושריטות, ומותיר אותו נקי ומבריק. הציפוי יעיל לתקופה שנעה בין שנה לארבע שנים, תלוי בסוג הציפוי הנבחר. כמו כן יש חשיבות רבה לבחירה בציפוי של מותג מוביל ומומלץ, כדוגמת המוצרים מסדרת IGL Coatings שחברת י.א.ד גלובל מייבאת ומשווקת לטובת הציבור הישראלי.

סוגים איכותיים של ציפויים

ההמלצה לקנות ציפוי ננו קרמי ממוצרים של המותג העולמי IGL Coating, נובעת מהיותה חברה בינלאומית מוערכת שציפוי הננו שלה נבחן ונבדק באופן יסודי על ידי ארגון מוכרים בחו”ל. כמו כן, הציפויים מוצעים על ידי המותג בסוגים שונים כך שכל אחד יכול לבחור במוצר המתאים לרכבו וצרכיו:

  • ציפוי פולי- ציפוי ייחודי עם שבעים אחוזי סילקה ורמת קשיחות של 8H, המעניק לצבע הרכב כיסוי חזק ומגובש המגן עליו מפני נזקי סביבה שונים ומעניק לו רמה גבוהה של ברק.
  • ציפוי קוורץ- ציפוי ננו קשה במיוחד עם מאה אחוז אטימות, דוחה לכלוך, מגדיל את רמת ההתנגדות לשריטות ושפשופים ומקשיח את צבע הרכב. מדובר בציפוי עם שמונים אחוזי סילקה שאינו פולט חומרים כימיים, בעל רמת קשיחות של 9H, ומעניק לצבע הרכב כהות וברק.
  • ציפוי קנזו- ציפוי מתקדם וייחודי מאה אחוזי סילקה עם שכבה עבה ברמת קשיחות של H10. הוא מספק הגנה וברק בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם חזות עשירה בעלת זוהר טבעי. בנוסף לכך, לכל אורך תקופת חייו לא מצהיב, לא מותיר בועות, לא מתחמצן ולא מתקלף.
  • קוורץ פלוס- מוצר המשלב תכונות של שני סוגי ציפויים לכדי ציפוי אולטימטיבי עם רמה מוגברת של עמידות בפני כימיקאלים קשים ועמידות למשך כשלוש שנים.
  • ציפוי ez- ציפויי ננו קרמי עם רמה גבוהה של עמידות וקשיחות, המעניק איכות מצוינת של ברק והגנה לרכב, עמיד למשך כשנה.

לקבלת עוד מידע אודות ציפוי ננו קרמי לרכב, צרו קשר עם חברת י.א.ד גלובל – חומרי ניקוי לרכב, המשווקת הבלעדית של המותג IGL Coatings בטלפון 09-7666022.

שתף פוסט זה

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
כתבות פופולריות
המלצות להצלחה במכירת נכס
נדל"ן

המלצות להצלחה במכירת נכס

בחירת מתווך ושיעורי עמלות התיווך: נושא שיעור עמלות תיווך בעסקות נדל”ן עולה כמעט תמיד בכל התקשרות של מוכר או קונה

פרק ראשון: חושבים לבנות בית? כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול על מכוני העתקות והשירותים הנלווים
נדל"ן

פרק ראשון: חושבים לבנות בית? כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול על מכוני העתקות והשירותים הנלווים

אז קיבלתם החלטה אמיצה! להגשים את החלום ולבנות את בית חלומותיכם! מזל טוב! אך מכאן ועד צהלות קביעת המזוזה, צפויים

לממש את מלוא הפוטנציאל של העובדים בחברתכם
יזמות

לממש את מלוא הפוטנציאל של העובדים בחברתכם

רוצים להפוך את הארגון שלכם למוביל בתחומו? מעוניינים שהחברה תהפוך לסביבה מתחדשת וצומחת? כדאי שתשקיעו בתהליכי ייעוץ ארגוני. ייעוץ ארגוני

כתבות מומלצות
המלצות להצלחה במכירת נכס

המלצות להצלחה במכירת נכס

בחירת מתווך ושיעורי עמלות התיווך: נושא שיעור עמלות תיווך בעסקות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן