ספירולינה

השאיפה האנושית למקסימום בריאות, מקסימום אורך חיים ומקסימום איכות חיים היא שאיפה עתיקת יומין, אלא שבעידן המודרני גם יש בידינו הידע המוכח בכדי להיעזר בטבע לשם כך. ואכן, כיום קיימים סוגים רבים מאוד של תוספי תזונה מן הטבע, המספקים לנו, כל אחד, את הערכים התזונתיים הדרושים לנו לבריאותנו, במיוחד אם איננו מקפידים על תזונה נכונה. אחד מהתוספים היותר נחשבים הוא התוסף ספירולינה שנחשב למזון על (סופר פוד) ומספק לגופנו שורה ארוכה של ערכים תזונתיים בצורה מאוד מרוכזת.

 

מה זה ספירולינה ומה היא מספקת?
ובכן, ספירולינה היא אצה מיקרוסקופית בעלת מבנה דמוי סליל (ספירלה) ומכאן גם שמה. ניתן להגדיר אותה כחד תא המייצר לעצמו את המזון באמצעות תהליך פוטוסינתזה ואם מרכזים כמות גדולה של חד התא הזה, מתקבל למעשה מעין מוצר מזון שבני האדם יכולים להפיק ממנו הרבה ערך. ואכן, הערך התזונתי של האצה ספירולינה הוא גבוה מאוד בראש ובראשונה מאחר ומדובר באצה שבנויה מ-50% חלבון מלא. חלבון מלא הוא חלבון שמכיל בתוכו את כל חומצות האמינו הדרושות לגוף, דבר נדיר ביותר שמתקיים אך ורק במזונות על. בנוסף לכך, מספקת לנו האצה הקסומה הזאת גם שורה של ויטמינים מסוג B, לרבות B12, כלורופיל, נוגדי חימצון, בטא קרוטן, מגנזיום, סידן וברזל. יתרון קריטי חשוב נוסף של אצה זו הוא העובדה שמדובר באצה שאינה מכילה תאית ולכן קלה מאוד לעיכול ומאפשרת ספיגה גבוהה של ערכיה התזונתיים בדם.

 

איך צורכים ספירולינה?
ובכן, אם במונחי בריאות מקבלת האצה הנהדרת הזאת ציון גבוה, הרי שבאנינות טעם היא מקבלת ציון נמוך מאוד. על כן, על אף שמדובר בסופר פוד, בפועל רבים מעדיפים לבלוע את האצה באמצעות כמוסות מרוכזות, כך שלא מרגישים כלל את טעמה. לחילופין, אצה זו מגיעה גם בתצורה של אבקה אותה ניתן לפזר במזונות מתובלים היטב בהם יוסווה טעמה בתוך סבך התבלינים האחרים. ניתן לבזוק מעט אבקה בכל מנת מזון שלנו לאורך היום, קצת בכריך, קצת בשייק, קצת בסלט וכן הלאה. יחד עם זאת, מאוד לא מומלץ לשלב ספירולינה עם מזונות חמים, שכן טמפרטורה גבוהה יכולה לפגוע בערכים התזונתיים שלה. בניגוד לירק גולמי, ספירולינה מגיעה אל הלקוח ברמת ריכוז גבוהה מאוד כשכל הערכים התזונתיים נמצאים כבר במיצוי מלא ולכן, כשאין יותר עוד מה למצות, בישול בטמפרטורה גבוהה יכול לגרום רק נזק.

בחנות מוצרי הבריאות של V-Care תוכלו למצוא כמה וכמה מוצרי ספירולינה ממספר רב של יצרנים, כל אחד ברמות מיצוי ואיכות מיצוי שונות. חנות V-Care נוסדה מלכתחילה במטרה לשבור את יוקר המחייה סביב מוצרי בריאות ונחשבת לספקית הזולה ביותר של כל סוגי תוספי התזונה, שמשום מה נמכרים במחירים מופקעים בחנויות טבע רבות.

את מוצרי הספירולינה שלנו תוכלו למצוא כעת באתר החברה וכן תוכלו לפנות אלינו כבר עכשיו בטלפון 03-6040105.

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
כתבות פופולריות
איך מפיקים סרטון תדמית
לייף סטייל

איך מפיקים סרטון תדמית

רוצים לשפר את מיתוג החברה על ידי הפקת סרטון תדמית? כדאי שתכירו את ההליך  המצפה לכם. במציאות העסקית של ימינו

פריטי מעצבים ייחודיים בעבודת יד לקודש וחול
לייף סטייל

פריטי מעצבים ייחודיים בעבודת יד לקודש וחול

מחפשים פריטי קודש וחול מעוצבים, איכותיים וייחודיים בעבודת יד? אם אתם מבקשים פריטים מהארץ ומהעולם שלא נמצאים בכל מקום, כדאי

יציאה לטבע מעולם לא היה יותר משתלמת
לייף סטייל

יציאה לטבע מעולם לא היה יותר משתלמת

רוצים לצאת לטיול מרענן בטבע אבל חסר לכם ציוד מחנאות? עם טרק מרקט כבר לא צריך לשבור קופת חיסכון רק

כתבות מומלצות
כל מה שאתם צריכים לבית

כל מה שאתם צריכים לבית

רוצים פרגולה לחצר? מבקשים לבנות מדרגות, גדר או אפילו משרביה?

כיסא הוא הרבה יותר מארבע רגליים

כיסא הוא הרבה יותר מארבע רגליים

בימינו כיסאות הם הבה יותר מארבע רגלים, וישנו עולם שלם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן