סבסבות, קרוסלות ומעברים מהירים

ביוקום מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון פתרונות ייחודיים בתחומי בקרות הכניסה, נוכחות וביומטריה. בין היתר, אנו מתמחים בכל הקשור אל סבסבות, קרוסלות ומעברים מהירים המאפשרים את הקטנת ההשקעה בכוח אדם לשמירה במתחמים מבוקרים. זאת על ידי מניעת הכניסה הבו זמנית של יותר מאדם אחד למתחם, דבר שלא ניתן לביצוע בדלתות ללא שומרים אנושיים לידן. בנוסף לכך, פתרונות אלו מונעים הכנסה של תיקים או מטענים גדולים אל תוך המתחם, ובעת הצורך מאפשרים לעצור, לחסום או להתיר את המעבר לחלוטין.

 

התאמת הפתרון המיטבי ללקוח

 מטבע הדברים כל מתחם הנדרש לקרוסלות, מעברים מהירים או סבסבות הינו ייחודי ובעל מאפיינים משלו. על מנת לתת ללקוח את הפתרון הטוב ביותר, הצוות המקצועי שלנו יבצע ניתוח מקיף של הצרכים. בין היתר, נבחן האם המעבר אמור להיות מותקן בסביבה פנימית או חיצונית, מהי כמות האנשים האמורה לעבור בו ברמה שעתית ויומית, מהם מאפייניה של אוכלוסיית העוברים ומהם צרכיה המיוחדים, מהי מהירות המעבר הנדרשת, ומהם הגבוה והרוחב הנדרשים. את הפתרון הטוב ביותר נציג ללקוח בהתאם לדרישות, כגון קרוסלות מהירות, רחבות, צרות, נמוכות, גבוהות וכיוצא בזאת. יש לציין כי מערכת המעברים לרוב מחוברת אל מערכת בקרת הכניסה של המתחם, באמצעותה מנוהלות ההרשאות.

 

כאמור, ביכולתנו לספק קשת רחבה של פתרונות מתוך מגוון עשיר של מעברים שונים. דוגמא אחת מיני רבות אחרות היא של מעבר מהיר בגובה מלא 200 SW המיוצר באירופה ועומד בתקנים מחמירים של היבשת. מדובר במערכת שניתן לתכנת אותה לחסימה של כיוון אחד או לשני הכיוונים, וכן קיים נטרול של המעבר בזמן הפסקת חשמל ו/או בעיתות חירום. בנוסף, יש אפשרות להוסיף עמדת מנהל עבור ניהול ידני לשחרור, פתיחה וחסימה בעת חירום. דוגמא נוספת היא סבסבת טריפוד דו כיוונית רחבה בגובה מותן TR300N, המציגה אפשרויות דומות מאוד למעבר המהיר הקודם, ובעלת פונקציה של הפלת זרועות בעיתות חירום. גם הסבסבת הזו מנוהלת עם בקרי ביוקום או עם כל בקר אחר בעל מגע יבש.

 

מגוון פתרונות נוספים

מלבד קרוסלות, סבסבות ומעברים מהירים ביכולתנו לספק עוד קשת רחבה של פתרונות. בין היתר אנו אמונים על פיתוח, ייצור ושיווק מערכות ביומטריות חכמות המשלבות אפליקציות מתקדמות. כמו כן, אנו אמונים על תכנון והקמה של מערכות בקרת כניסה ונוכחות, מערכות לצפייה, הקלטה, גילוי ופריצה, וכן התקנה ותחזוקה של כלל המערכות לרבות כאלו העובדות על מתח נמוך.

 

למידע נוסף ולקבלת הכוונה וייעוץ מקצועי, פנו אל חברתנו בטלפון 03-620-700.

 

שתף פוסט זה

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
כתבות פופולריות
מה לבדוק בעת שיפור דיור-שדרוג דירת המגורים שלכם?
נדל"ן

מה לבדוק בעת שיפור דיור-שדרוג דירת המגורים שלכם?

אם אתם מחזיקים בדירה של עצמכם, אתם במצב טוב. כדי לשמור על המזל הטוב, חשוב ולתכנן ולנהל נכון את תהליך

האם באמת העולם שייך לצעירים?
יזמות

האם באמת העולם שייך לצעירים?

על עיצוב מוצר לגיל השלישי אוכלוסיית העולם מתבגרת. בארה”ב, למשל, בני ה – +65 מהווים כ – 16% מהאוכלוסייה. שיעור

רטיבות בחורף – למה ואיך?
נדל"ן

רטיבות בחורף – למה ואיך?

סובלים מרטיבות בחורף? יכולות להיות לכך סיבות שונות, אשר גם ישפיעו על דרך ההתמודדות עם הבעיה.   כולנו שמחים על

כתבות מומלצות
מה לבדוק בעת שיפור דיור-שדרוג דירת המגורים שלכם?

מה לבדוק בעת שיפור דיור-שדרוג דירת המגורים שלכם?

אם אתם מחזיקים בדירה של עצמכם, אתם במצב טוב. כדי

האם באמת העולם שייך לצעירים?

האם באמת העולם שייך לצעירים?

על עיצוב מוצר לגיל השלישי אוכלוסיית העולם מתבגרת. בארה”ב, למשל,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן