ניסור בטון על ידי מקצוענים 

כידוע, מבנים רבים עשויים מבטון חזק ועמיד, והדרך היעילה ביותר לנסר ולחתוך אותו הינה באמצעות ניסור יהלום

נדרשים לנסר פתח בבטון? כדאי לכם לפנות לחברת המנסרים ביהלום הפועלת בתחום כבר מעל עשרים וחמש שנה, אשר מספקת שירותי ניסור בטון יהלום ברמת ביצוע וגימור לא פחות ממושלמת. את העבודות החברה מצבעת בפריסה ארצית רחבה בעזרת צוות מנוסה ומיומן, הנעזר בטכניקות וציוד מתקדם וחדיש, ומציג יכולת לנסר בטון מזוין בכל מידה ובכל עובי.

 

כל עבודת ניסור בטון 

לחברת המנסרים ביהלום יש את הידע והכלים לביצוע מגוון רחב של עבודות ניסור בבטון, בין היתר בעזרת אבקות יהלום. העבודות מוצעות ללקוחות בכל מקום בארץ ומכל המגזרים בהתאם לנהלים מקובלים במשק ולפי להוראות הבטיחות. מדובר בעבודות כדוגמת ניסור של דלתות, חלונות, תשתיות, צינורות, ניסור של חומות, קירות, רצפות, גגות ועוד. כמו כן בחברה מבצעים קידוחי בטון עבור מגוון צרכים ובטון בכל עובי וקוטר, לרבות קידוח של תעלות וצינורות חשמל, מים, גז, מיזוג וניקוז.

 

שירותי ניסור מקצועיים 

השירות המקצועי של המנסרים ביהלום ניכר בכל דרכי ההתנהלות, עם מחויבות לרמה גבוהה של ביצוע וגימור לצד שמירה על כל כללי ותקני ההנדסה והבטיחות, לרבות בחינה מקודמת של האתר על התשתיות, עמודי התמך והחומרים שיש בו, ומניעת פגיעה בהם או במבנה, בקירות שלו ובציוד. כל זאת תוך יצירת סביבת עבודה בטוחה שמונעת פגיעה בסביבה, בעובדים או בעוברי אורח. בנוסף, בחברה מחויבים לעמידה בלוחות הזמנים לרבות עבור פינוי של גושי בטון מאתר העבודה.

מומחים בניסור ביהלום

ניסור בטון ביהלום מבוסס על טכניקה מיוחדת ומורכבת שיש להכירה באופן מעמיק, וזאת כדי לבצעה באופן בטוח, מדויק ונכון במטרה להגיע לתוצאות המבוקשות. לא לכל חברה טיש את המיומנות הנדרשת עבור ביצוע סוג זה של עבודות, לבטח לא חברות שיפוצים רגילות.

לעומת זאת, חברת המנסרים ביהלום עושה שימוש בטכניקת ניסור מיוחדת עם אבקת יהלומים, המספקת מענה יעיל לניסור וחיתוך מדיוק ויעיל של בטון. בטכניקה זו אבקת היהלום מצפה ומקובעת על גבי דיסק הפלדה של מסורים חשמליים מתקדמים וייעודיים לסוג זה של עבודות.  

 

מגוון פרויקטים בכל רחבי הארץ

מאחורי חברת המנסרים ביהלום יש שורה ארוכה של פרויקטים של ניסור בטון בכל רחבי הארץ. למשל בעיר חיפה ניסרה החברה חומת בטון ארוכה במיוחד, ובחריש ניסרה קיר בטון עבור חיבור דירות ופתיחה של גן ילדים. ברמת גן החברה ביצעה עבודת קיצור בגובה עבור פרגולה מבטון במטרה לשפר את הצפייה בנוף מסלון ביתו של הלקוח, כאשר בעבודה נעשה

שימוש בשרשראות להורדת האלמנט באופן שלא ייצור זעזוע במרפסת קיימת.

עוד דוגמא הינה פרויקט בתל אביב של ניסור תעלה במרכז העיר, במטרה להכניס לתוכה חיזוקי פלדה, בעוד שבירושלים החברה קדחה בעמוד בטון המשמש כשלט על כביש 1. בבאר שבע ביצעה במשרדי חברת החשמל עבודות ניסור של פתחי חלונות, ובאשדוד ביצעה פרויקט בהתאם לתוכנית אדריכלית של ניסור קורת בטון עבור פתיחת  סלון במטרה לאפשר יותר חדירה של אור שמש. 

לעוד מידע על עבודות ניסור בטון הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת המנסרים ביהלום בטלפון 1-700-707-703.

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
כתבות פופולריות
להיפטר בטבעיות מבעיית פיגמנטציה
לייף סטייל

להיפטר בטבעיות מבעיית פיגמנטציה

פיגמנטציה הינה בעיה ממנה סובלות הרבה מאוד נשים עקב מגוון גורמים וסיבות. כיום ניתן לטפל בה באופן יעיל וטבעי בעזרת

איך להתלבש בסטייל- טיפים לקראת השנה החדשה.
אופנה

איך להתלבש בסטייל- טיפים לקראת השנה החדשה.

אוטוטו נכנסת בדלת שנת 2022, אחרי כמעט שנתיים בהם אנשים עברו מסגר לסגר ובילו את מרבית זמנם בבית בבידוד, חזרו

נרתיק הריצה לטלפון – הנוח ביותר! 
לייף סטייל

נרתיק הריצה לטלפון – הנוח ביותר! 

רוצים לרוץ עם הטלפון בצורה הכי נוחה שאפשר? כדאי לכם להכיר את נרתיק הריצה לזרוע המתקדם של  Sprigs  אותו משווקת

כתבות מומלצות
חוויית קייקים במחיר מוזל 

חוויית קייקים במחיר מוזל 

אחת האטרקציות היותר מוצלחות שיש בישראל היא שייט קייקים, ואותה

טיול חוצה אירופה ברכב ספורט

טיול חוצה אירופה ברכב ספורט

חשבתם שכבר מיציתם את הטיולים לאירופה בכל דרך אפשרית? מה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן