מעלית משא

המעלית הראשונה הומצאה בשנת 1845 על ידי ויליאם ארמסטרונג, מעלית שהופעלה על ידי כוח הידוראלי. בעקבותיה הגיעו סוגי מעליות שונות ביניהן המעלית משא. מה שמייחד את מעלית המשא ומבדיל אותה מכל שאר המעליות, זה שהיא מסוגלת לעמוד בעומס גדול ומסיבי שמשמש לרוב לסחורה של חומרי בנין ולכל ציוד כבד אחר. קיים מגוון סוגים של מעליות משא ניתן למצוא מעליות חשמליות, הידראוליות ועוד.

התקנת מעליות משא מתבצעת בדרך כלל במבנה גדול או קטן שזקוק לפעולת שינוע יומיומית של ציוד שאמור לנוע בין כל הקומות של המבנה. מעליות אלה נמצאות במקומות ציבוריים כמו בבתי חולים, בתי אבות, במפעלים מאפיות ועוד. בשל השימוש התדיר והנחוץ כל כך במעליות אלה, כל השבתה של מעלית כזו יכולה לפגוע בפעילות התקנית של המקום ולכן קיים התקן הישראלי שמכיל נוהל ברור ומוקפד בכל הנוגע לתדירות הבדיקה שמתבצעת במעלית מסוג זה, שמכיל פירוט של נוהלי תחזוקה ברורים.   

חברת מעליות מקצועית                                                                                     מעלית שלא תעבור בדיקה קפדנית מדי תקופה כמו שהתקן דורש ולא יתבצעו בה עבודות תחזוקה חשובות כגון טיפול מונע, יכולה להוות סכנה ממשית. ובהתאם לזאת עשויות להתעורר בעיות לא צפויות במידה ולא מתבצעת תחזוקה כמו שנדרש. במצבים רבים השבתה של מעלית משא יכולה לגרום לנזק כלכלי כבד במיוחד, או במקרים קיצוניים אף לסכנת חיים של בני אדם – לכן חובה לנקוט בכל אמצעי הזהירות ולהקפיד לנהוג לפי ההנחיות, רק תחזוקה שוטפת תשמר את המעלית ותגן על כל מי שעושה בה שימוש ורק חברה מקצועית, חברת מעליות שרשומה בעלת תיק לרישיון לחברת מעליות במשרד התמ”ת תוכל לספק את זה, חברה שזמינה בכל שעה ובכל מועד. כיום קיימים הרבה “חברות מעליות ” שימכרו לכם סיפורים יפים אבל לא מעליות תקניות. חובה לדרוש מכל חברת מעליות רישיון ממשרד התמ”ת !

חברת עדן מעליות פועלת כבר מעל  25 שנה. החברה מציעה לכל לקוח ייעוץ מקצועי, עיצוב מוקפד של מעליות בהתאם לכל דרישה, תכנון מעליות, התקנה ושירותי תחזוקה של כל מעלית, שיפוץ ושדרוג של מעליות ישנות ועוד. צרו קשר בטלפון 08-6655788  ואנו נשמח לספק לכם שירות מקצועי, אמין וללא פשרות.

שתף פוסט זה

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
כתבות פופולריות
איזה אוויר אתם נושמים?
יזמות

איזה אוויר אתם נושמים?

לניקיון האוויר שאנו נושמים יש השפעה ישירה על הבריאות ועל איכות החיים – זוהי עובדה ידועה. מה שלא כולם יודעים

תכנון ועיצוב בתי יוקרה עם סטודיו מוביל
נדל"ן

תכנון ועיצוב בתי יוקרה עם סטודיו מוביל

מתכננים לבנות או לעצב בית יוקרה? מחפשים איש מקצוע שיוכל להגשים את החלומות שלכם ? כדאי שתפנו לסטודיו הנכון שעיצוב

כך יוצרים פתרונות חומרה מתקדמים
יזמות

כך יוצרים פתרונות חומרה מתקדמים

מחפשים פתרונות חומרה עבור חברה קמעונאית, ניהול מחסן, שילוח ולמגזר המוסדי והתעשייתי? אם כן, כדאי שתכירו את אחת החברות המובילות

כתבות מומלצות
איזה אוויר אתם נושמים?

איזה אוויר אתם נושמים?

לניקיון האוויר שאנו נושמים יש השפעה ישירה על הבריאות ועל

תכנון ועיצוב בתי יוקרה עם סטודיו מוביל

תכנון ועיצוב בתי יוקרה עם סטודיו מוביל

מתכננים לבנות או לעצב בית יוקרה? מחפשים איש מקצוע שיוכל

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן