מעלית משא

המעלית הראשונה הומצאה בשנת 1845 על ידי ויליאם ארמסטרונג, מעלית שהופעלה על ידי כוח הידוראלי. בעקבותיה הגיעו סוגי מעליות שונות ביניהן המעלית משא. מה שמייחד את מעלית המשא ומבדיל אותה מכל שאר המעליות, זה שהיא מסוגלת לעמוד בעומס גדול ומסיבי שמשמש לרוב לסחורה של חומרי בנין ולכל ציוד כבד אחר. קיים מגוון סוגים של מעליות משא ניתן למצוא מעליות חשמליות, הידראוליות ועוד.

התקנת מעליות משא מתבצעת בדרך כלל במבנה גדול או קטן שזקוק לפעולת שינוע יומיומית של ציוד שאמור לנוע בין כל הקומות של המבנה. מעליות אלה נמצאות במקומות ציבוריים כמו בבתי חולים, בתי אבות, במפעלים מאפיות ועוד. בשל השימוש התדיר והנחוץ כל כך במעליות אלה, כל השבתה של מעלית כזו יכולה לפגוע בפעילות התקנית של המקום ולכן קיים התקן הישראלי שמכיל נוהל ברור ומוקפד בכל הנוגע לתדירות הבדיקה שמתבצעת במעלית מסוג זה, שמכיל פירוט של נוהלי תחזוקה ברורים.   

חברת מעליות מקצועית                                                                                     מעלית שלא תעבור בדיקה קפדנית מדי תקופה כמו שהתקן דורש ולא יתבצעו בה עבודות תחזוקה חשובות כגון טיפול מונע, יכולה להוות סכנה ממשית. ובהתאם לזאת עשויות להתעורר בעיות לא צפויות במידה ולא מתבצעת תחזוקה כמו שנדרש. במצבים רבים השבתה של מעלית משא יכולה לגרום לנזק כלכלי כבד במיוחד, או במקרים קיצוניים אף לסכנת חיים של בני אדם – לכן חובה לנקוט בכל אמצעי הזהירות ולהקפיד לנהוג לפי ההנחיות, רק תחזוקה שוטפת תשמר את המעלית ותגן על כל מי שעושה בה שימוש ורק חברה מקצועית, חברת מעליות שרשומה בעלת תיק לרישיון לחברת מעליות במשרד התמ”ת תוכל לספק את זה, חברה שזמינה בכל שעה ובכל מועד. כיום קיימים הרבה “חברות מעליות ” שימכרו לכם סיפורים יפים אבל לא מעליות תקניות. חובה לדרוש מכל חברת מעליות רישיון ממשרד התמ”ת !

חברת עדן מעליות פועלת כבר מעל  25 שנה. החברה מציעה לכל לקוח ייעוץ מקצועי, עיצוב מוקפד של מעליות בהתאם לכל דרישה, תכנון מעליות, התקנה ושירותי תחזוקה של כל מעלית, שיפוץ ושדרוג של מעליות ישנות ועוד. צרו קשר בטלפון 08-6655788  ואנו נשמח לספק לכם שירות מקצועי, אמין וללא פשרות.

שתף פוסט זה

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
כתבות פופולריות
נותנים לך דירה במתנה?
נדל"ן

נותנים לך דירה במתנה?

מה המשמעות של הסכם מתנה במקרקעין, האם זה לטובת הצדדים? כל התשובות כאן. אנשים רבים רוצים להעניק נכס במתנה ליקיריהם.

כתובת אחת לעולם תלת המימד
יזמות

כתובת אחת לעולם תלת המימד

מחפשים פתרונות בתחום תלת המימד, החל בהדפסות ועד לפיתוח מוצר מאלף ועד ת’? רוצים להכיר את התחום החדשני עם קורסים

טיפול יעיל ונוח לנחירות ודום נשימה בשינה – התקן דנטלי
יזמות

טיפול יעיל ונוח לנחירות ודום נשימה בשינה – התקן דנטלי

אם אתם או בן זוגכם נוחרים בחוזקה, או שאתם סובלים מתסמונת דום נשימה בשינה, חשוב שתכירו טיפול נוח ויעיל לבעיה

כתבות מומלצות
נותנים לך דירה במתנה?

נותנים לך דירה במתנה?

מה המשמעות של הסכם מתנה במקרקעין, האם זה לטובת הצדדים?

כתובת אחת לעולם תלת המימד

כתובת אחת לעולם תלת המימד

מחפשים פתרונות בתחום תלת המימד, החל בהדפסות ועד לפיתוח מוצר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן