לפתח את עולם הדמיון של הילד באמצעות משחקים

לדמיון שלנו, ובייחוד בגילאים הצעירים, תפקיד חשוב ומכריע מאד בהתפתחות שלנו. כילדים אנחנו מפעילים את הדמיון לא מעט במהלך היום יום ומייצרים לעצמנו עולם עשיר בדימויים. גם בהמשך, כבוגרים יותר, הדמיון שלנו פעול לא מעט, אך לאור היותנו “מחוברים” יותר ומבינים יותר, הוא כבר איננו חלק מרכזי כל כך בחיינו, אלא יותר מקום שאליו אנו אוהבים מדי פעם “לנדוד”.

לנדוד רחוק

אחת הדרכים לפתח את היצירתיות ואת עולמו של הילד היא באמצעות משחקים שונים. משחקי חיות עולם החי ועולם הדמיון של הילד מתבססים על מגוון רחב של אפשרויות ובעיקר מהווים הזדמנות מצוינת, ובייחוד בגילאים הצעירים יותר, אז הילדים נמצאים בשיא יכולתם לספוג, דרך נפלאה ללמידה, להתפתחות וגם לחיזוק מיומנויות שונות. באמצעות צעצועי ומשחקי חיות שונים הילד יכול ללמוד רבות אודות מגוון של עולמות ולהיעזר בחיות עצמם כדי להמציא לעצמו סיפורים ותרחישים שונים מהיום יום. הילדים יכולים לשחק במשחקים הללו בינם לבין עצמם או יחד עם יד מכוונת של מבוגר, שאתו הם בונים את הסיפור הדמיוני.

לשלב את הצעצועים בכל מקום ומסגרת

יותר ויותר הורים, כמו גם מחנכים לגילאים הצעירים, מבינים את משמעותם החשובה של הצעצועים בחייהם של הילדים. הצעצועים אינם רק אמצעי להעביר את הזמן. הם דרך נפלאה, עבור הילדים, להתפתח וללמוד רבות אודות עצמם, אודות סביבתם ואודות העולם הגדול. הצעצועים, כמובן, מותאמים באופן נקודתי לגילם ולשלב ההתפתחותי שבו הם נמצאים ואפשר למצוא אותם כיום בבתים רבים וגם בגני ילדים. ישנן שיטות חינוך שונות, הנעזרות בצעצועים ייחודיים להן ולצד זאת ישנם גם צעצועים שאפשר לרכוש לבית כדי לעזור לפתח את הדמיון של הילדים ולהעשיר אותו עוד יותר באמצעות צעצועים מוחשיים שיכולים לייצג רעיונות שונות בחיים. אין צורך בכמות גדולה של צעצועים או במספר רב מאד של בובות. חשוב מאד, לעומת זאת, לשים לב לאיכות ולוודא, כאמור, שאותו צעצוע או שאותה בובה תואמת לשלב ההתפתחותי שבו נמצאים הילד או הילדה. 

רוצים להעשיר את עולמם של הילדים ומחפשים צעצועים שמתפתחים את הדמיון? אם כן, החנות ליה צעצועים היא הכתובת הנכונה עבורכם. החנות, שפועלת מאז שנת 2001, מציעה מגוון רחב של צעצועים, המסייעים בפיתוח הדמיון, כמו גם פיתוח מיומנויות חשובות אחרות. בחנות יש צעצועים באיכות גבוהה, המיוצרים על ידי מיטב החברות בתחום. לסקירת כלל מוצרי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון התקשרו ל – 09-9502552 שלוחה 1. 

 

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
כתבות פופולריות
חנות חובה לכל שוחרי בריאות וטבע
לייף סטייל

חנות חובה לכל שוחרי בריאות וטבע

חשוב לכם להקפיד על אורח חיים בריא וטבעי? מחפשים מוצרי טבע ובריאות איכותיים ממותגים מומלצים? כדאי שתכירו את האתר והחנות

מותג בוטיק שמעצב את קירות חדר הילדים
אופנה

מותג בוטיק שמעצב את קירות חדר הילדים

מבקשות לעצב את חדר התינוק או הילד עם תמונות מקוריות שלא יצאו משבלונה מסחרית? כדאי שתכירו את המוצרים של מותג

עוגות מוס מפוארות
לייף סטייל

עוגות מוס מפוארות

אירוע חשוב מתקרב – חייבים עוגות מוס! יום הולדת, סיום לימודים, שחרור מצה”ל, מסיבת רווקות, חג או כל אירוע משמח

כתבות מומלצות
לעצב את הבית עם דלתות עתיקות מסוף המאה התשע עשרה

לעצב את הבית עם דלתות עתיקות מסוף המאה התשע עשרה

הרושם הראשוני מתחיל כבר בדלת הכניסה לבית, ולכל ידוע שאין

פתרונות הצללה מעוצבים במרחק הקלקה

פתרונות הצללה מעוצבים במרחק הקלקה

מעוניינים לעצב את סלון ביתכם עם וילונות חדשים, אבל בכמה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן