טלפוניה ip

בעבר, כדי לשלוח מכתב, היינו צריכים לנסח את המכתב, להדפיס אותו, להכניס אותו למעטפה, להדביק בול ולמסור אותו בסניף הדואר המקומי. המכתב היה מגיע אחרי שבוע ורק אז היה הנמען רואה אותו. היום אנחנו מקלידים את המכתב, לוחצים שלח והמכתב מגיע אל הנמען בו ברגע. בעבר היינו משלמים הון תועפות עבור דקת שיחה לחו”ל או לסלולר וגם השיחות המקומיות לא היו ממש זולות. היום אנחנו יכולים לעשות שיחות וידאו עם כל אדם בכל מקום בעולם בחינם לגמרי. לתהליכים האלה אחראי דבר אחד ולדבר הזה קוראים אינטרנט. משמעות האינטרנט בכל הקשור לתקשורת היא שבכל רגע נתון אנחנו מקושרים מראש לכל אדם בעולם וכל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לפנות אליו, ללא עלות ישירה על עצם הפנייה.

 

טלפון ip – הטלפון של עידן האינטרנט

אם שמעתם בעבר על הנושא של טלפוניה ip ואינכם מצליחים להבין מה היתרון הכל כך מיוחד שמציע טלפון ip, אז בגדול מדובר בטלפון שהתקשורת שמבוצעת דרכו היא תקשורת נתונים דיגיטלית ולא תקשורת חשמלית אנלוגית. טלפון כזה מאפשר לכם למעשה לחוות את החוויה המלאה של ניהול שיחות דרך טלפון, אך כל תעבורת התקשורת בטלפון זה מבוצעת באמצעות האינטרנט על בסיס הטכנולוגיה VoIP קרי Voice over IP, או בעברית פשוטה, תעבורת קול באמצעות האינטרנט. אלא שמאחר שניהול התקשורת באמצעות טלפון ip מבוצעת באמצעות האינטרנט, הרי שקול הוא אלמנט אחד מיני רבים, שאותו ניתן ליישם דרך הטלפון. יומן שיחות, הקלטת שיחות, שיחות וידאו, שיחות ועידה, שיחה מזוהה, שליחות הודעות סמס או ווטסאפ, ממשקים לרשתות חברתיות ואפליקציות ועוד שלל פעולות שניתן לעשות על גבי מחשב – כל אלה זמינים עבורכם כעת באמצעות הטלפון השולחני שלכם.

 

האם נדרשת מרכזיית טלפוניה ip?

התשובה היא לא בהכרח. טלפון ip הוא כמו מחשב. חברו אותו לרשת האינטרנט והוא יספק לכם גישה לביצוע שיחות טלפון באמצעות האינטרנט. יחד עם זאת, אם במשרד שלכם ישנה יותר משלוחה אחת, הרי שאתם זקוקים גם למרכזיה, ואת הפונקציונליות של מרכזיית טלפוניה ip תוכלו לקבל באמצעות רכיב תוכנה, ללא צורך במכשיר מרכזיה. מאחר והטלפונים בשלוחות השונות הם טלפוני ip המתפקדים כמו מחשבים, ניתן לנהל אותם בדיוק כפי שמנהלים את כל המחשבים המחוברים אצלכם לרשת המחשבים המשרדית, רק שבמקרה זה באמצעות תוכנת מרכזיה ייעודית שמעניקה לכם את כל הפונקציונליות הנדרשת.

 

אם אתם רוצים לעשות צעד אחד גדול לקראת התקשורת של עולם המחר, חברת מור נט תקשורת מציעה לכם את כל הפתרונות הדיגיטליים הזמינים עבורכם, ובכלל זה מערך טלפוניה ip שנתפר במיוחד עבור המשרד שלכם. איך אנחנו עושים את זה, כמה זה עולה ותוך כמה זמן זה יעמוד על הרגליים? צרו קשר בטלפון 03-631900 ונשמח לספר לכם.

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
כתבות פופולריות
שעונים שחבל על הזמן
לייף סטייל

שעונים שחבל על הזמן

מבקשים כתובת אמינה ועדכנית להזמנת שעונים לגבר או לאישה? מתעניינים בשעונים של מותגי על מובילים? כדאי שתכנסו לאתר של Ringer

רישום פטנטים פיתוח מוצרים
לייף סטייל

רישום פטנטים פיתוח מוצרים

רישום פטנטים ופיתוח מוצרים הם שלבים בהם ממציאים מבצעים בתחילת תהליך יזמות, רישום פטנטים ופיתוח מוצרים קשורים קשר הדוק האחד

תמונת קנבס מודפסת לעיצוב המרחב
לייף סטייל

תמונת קנבס מודפסת לעיצוב המרחב

הקירות העוטפים אתכם ריקים וחסרי עניין? מבקשים לעצב אותם באופן פשוט אך איכותי ומרשים? תמונות קנבס מודפסות הן המענה המושלם.

כתבות מומלצות
כל מה שאתם צריכים לבית

כל מה שאתם צריכים לבית

רוצים פרגולה לחצר? מבקשים לבנות מדרגות, גדר או אפילו משרביה?

כיסא הוא הרבה יותר מארבע רגליים

כיסא הוא הרבה יותר מארבע רגליים

בימינו כיסאות הם הבה יותר מארבע רגלים, וישנו עולם שלם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן