חברות עגורנים מומלצות

הצורך בעוד מתקני הרמה ובעגורנים, לרוב מעיד על תהליכי התפתחות וצמיחה של העסק. ובהיותם כלי עבודה מאסיבי חשוב שעגורנים יספקו מענה בטוח ויעיל כך שישרת את בעליו למשך שנים רבות. לכן יש חשיבות רבה לרכישת עגורנים מחברות אמינות ומומלצות הפועלות במשק המקומי.

אז אם אתם מחפשים חברות עגורנים מומלצות כדאי שתכירו את חברת א. הנפלד בע”מ, המתכננת ומייצרת במפעל שלה שבפארק התעשייה קיסריה מתקני הרמה ושינוע העומדים בדרישות תקן ISO9001. החברה מייצרת עגורנים מסוגים שונים לרבות עגורני שער, גשר, עגורנים קלים, מונוריילים ועגורני זרוע. זאת לצד ייבוא עגורנים של חברות עולמיות מובילות שאותן החברה מייצגת בארץ, לרבות עגורנים וציוד לעגורנים של KONECRANES וציוד לעגורנים של SWF KRANTECHNIK.

 

מתמחים בייצור עגורנים
בחברת הנפלד הפועלת בענף כבר דור שלישי, מתמחים בתכנון וייצור עגורנים איכותיים ומתקדמים. את העגורנים מייצר צוות מקצועי מסור שעבודתו מבוססות על אהבה לתחום, חשיבה הנדסית וטכנית מעמיקה, וכישורים ומיומנות מכאנית. כל אלו מתבטאים ביכולת מרשימה לייצר עגורנים גדולי ממדים עם מיכון טכנולוגי מדויק ומתקדם ועם פריטי ייצור גיאומטריים וייחודיים. כמו כן, התמחות החברה מבוססת על ניסיון רב בתחום עם שורה ארוכה של לקוחות מכל ענפי המשק, לרבות רפאל, משטרת ישראל, חברת החשמל, רכבת ישראל, אלעל, נטפים, כתר, פניציה, אינטל, מקורות, איסכור, מנרב, אקרשטיין, סולל בונה, נשר, מפעלי ים המלח, עיריית ירושלים, אוסם ועוד.

 

מקצועיות מעל הכל 
בחירה בחברת הנפלד להזמנת עגורנים תבטיח שתקבלו מערכות מתקדמות ואיכותיות שיספקו נצילות אופטימאלית של קווי הייצור. איכות זו מובטחת בזכות מספר פרמטרים עיקריים:

  • התאמה מלאה של עגורנים לצרכי הלקוח על בסיס אפיון העסק שלו ולמידת צרכיו.
  • ציוד עגורנים באיכות גבוהה ביותר בהתבסס על תכנון הנדסי מתקדם ועם הליכי ייצור מוקפדים ומדויקים, אש מבטיחים קבלת מערכות איכותיות ועמידות ברמה נמוכה ביותר של בלאי.
  • הליכי ייצור מקצועיים עם מערכי ניהול, בקרה ותיעוד שוטפים הממזערים כמעט לחלוטין אפשרות לתקלות.
  • תמיכה ושירות לקוחות בפריסה ארצית בזמינות סביב השעון של צוות טכנאים מובחר, אשר עבר הדרכות והכשרות ייעודית. כמו כן לקוחות החברה זוכים לחוזי תחזוקה ושירות מתקדמים וייחודיים במשק.

 

הזמנת עגורנים מחברה מומלצת
להזמנת עגורנים מחברה מומלצת, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם חברת א. הנפלד בטלפון 04-6272666.

שתף פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
כתבות פופולריות
לימודים במצב קורונה
לייף סטייל

לימודים במצב קורונה

לפני שמונה חודשים כשפרצה מגפת הקורונה לחיינו אף אחד לא העלה על דעתו את ההשלכות שהיא תביא איתה בכל כך

כתובת אחת עבור צרכי מרפאות ומעבדות דנטליות
לייף סטייל

כתובת אחת עבור צרכי מרפאות ומעבדות דנטליות

מבקשים לחדש את מרפאת השיניים עם ידית מים אוויר, חומרים לסתימות, כלי יד  , מיקרומוטר וכלים חד פעמיים? בחברת דנטק

ספירולינה
לייף סטייל

ספירולינה

השאיפה האנושית למקסימום בריאות, מקסימום אורך חיים ומקסימום איכות חיים היא שאיפה עתיקת יומין, אלא שבעידן המודרני גם יש בידינו

כתבות מומלצות
כל מה שאתם צריכים לבית

כל מה שאתם צריכים לבית

רוצים פרגולה לחצר? מבקשים לבנות מדרגות, גדר או אפילו משרביה?

כיסא הוא הרבה יותר מארבע רגליים

כיסא הוא הרבה יותר מארבע רגליים

בימינו כיסאות הם הבה יותר מארבע רגלים, וישנו עולם שלם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן