חברה ישראלית המתמחה בייצור ריהוט רחוב וגן

אם ריהוט רחוב וגן מתוכנן באופן נכון, מקצועי וחכם, הוא יכול להפוך כל מתחם ציבורי פתוח להרבה יותר מסביר פנים, נוח ויפה. זאת במיוחד אם הוא מיוצר בקפידה ותוך שימת דגש על עמידות ועיצוב.

 

ל.ש.מ מתכות בע”מ הינה חברה ישראלית וותיקה ומוערכת, המתמחה בייצור ריהוט רחוב ממתכת, עץ ובטון לגורמים ופרויקטים שונים בארץ ובחו”ל. בין היתר החברה מבצעת פרויקטים עבור מועצות מקומיות, עיריות, מושבים, חברות בניה מוסדות חינוך, בתי וקופות חולים, גני משחקים וטיילות. בכל פריט ריהוט רחוב של החברה מושם דגש על נוחות השימוש, בריאותו של המשתמש ואסטטיקה עכשווית של המרחב הפתוח.  

 

תהליכי ייצור מקצועיים עם מודעות לסביבה

הצלחתה של חברת לשם ריהוט רחוב והמוניטין החיובי שלה נובעים מגישת ייצור מקצועית הרואה את הסביבה וצרכי המשתמש. בתור התחלה, מטרת החברה היא ליצור רחובות ומרחבים ציבוריים פתוחים וכמה שיותר בטוחים, נאים, ירוקים ומזמינים. יעדים אלו מושגים באמצעות שימת דגש בתהליך הייצור על חוויית המשתמש, לצד שימוש במשאבים וחומרים איכותיים, ממוחזרים ועמידים, שישרתו את הציבור בבטחה לתקופות ממושכות. כפועל יוצא מכך כל פריט וכל ריהוט רחוב וגן המיוצר על ידי ל.ש.מ מתכות  נשען על תהליכי ייצור המתוכננים בקפידה, כך שיספקו את דרישות המשתמשים, ישתלבו ויתאימו לסביבה בה הם מוצבים.

 

מגוון גדול של רהיטים

התמחותה רבת השנים של חברת לשם ריהוט רחוב בייצור רהיטים אורבאניים מעניקה לה את הניסיון, הידע והכלים לייצור מגוון עשיר ואיכותי של רהיטי גן ורחוב, וזאת בשלל עיצובים וחומרים כמו מתכת, עץ ובטון. ייצור הרהיטים מתבסס על ציוד מתקדם וצוות מקצועי, והם כוללים בין היתר מערכות ישיבה, ספסלים, פרגולות, אשפתונים, מאפרות, מתקני אופניים, ברזיות ועוד. חשוב להדגיש כי הרהיטים של החברה מיוצרים ברמות ביצוע וגימור גבוהות ביותר, עם עיצובים מקוריים ועכשוויים או בהתאם לדרישות אדריכליות או דרישות הלקוח, על פי מפרטים שכבר קיימים או מפרטים חדשים, המותאמים לצרכים הספציפיים של הפרויקט.

 

ספסלים מעוצבים מחומרים שונים

דוגמא אחת מתוך המגוון העשיר של ריהוט רחוב וגן הינם הספסלים שהחברה מייצרת מחומרים שונים. מדובר למשל בספסלי מתכת מלוחות של מתכת מגלוונת או פח מחורר, הכוללים גם רגליים מעוצבות בחיתוך בלייזר, לצד אפשרות למסעדי ידיים, משענות וחיפוי של פרגולה ממתכת. כמו כן החברה מייצרת ספסלים עם שלד מברזל ועם מושבים מעץ, ספסלי בטון שיכולים לשלב מושבים מעץ, ספסלים זוגיים מדגם ערבה וספסלים מתקפלים.

 

וזו רק ההתחלה..

מגוון סוגי הספסלים המקוריים הוא כמובן רק דוגמא אחת מתוך מבחר עשיר של רהיטי רחוב וגן נוספים. בין היתר החברה מייצרת שולחנות וספסלי פיקניק ממתכת מחוררת עם צביעה בתנור, המציגים עמידות גבוהה לאורך זמן ואינם נדרשים בתחזוקה. כמו כן בחברה מייצרים שולחנות קק”ל עם או בלי פרגולה, עשויים מעץ מובחר שעבר טיפול נגד מזיקים ועבר תהליכים איכותיים ומתקדמים של צביעה, דבר המבטיח את עמידותם לטווח הארוך. כמו כן החברה מתמחה בייצור רהיטי בטון לרבות ברזיות, ספסלים, אדניות ועציצים, שולחנות משחק ועוד. כמו כן חברת ל.ש.מ מתכות ממשיכה לפתח כל הזמן מתקני חניה חכמים לאופניים הממקסמים את המקום בצורה אופטימלית ועדיין נוחים למשתמש. לדוגמא מתקן אופניים מדגם אורבניק ספייס הנותן מענה לצפיפות חדר אופניים ומאפשר להכניס מקסימום מקומות חניה במינימום מקום. בנוסף לכך החברה כרגע בעיצומו של פיתוח ברזיה עם אפשרות למילוי בקבוקים ובעלת מים קרים ואפילו נגישה לנכים. בסקר עצמי שערכה החברה לאחרונה בקרב כ 3000 לקוחות נמצא כי 98 % מהלקוחות מרוצים מאוד מהמחיר מהשירות ומהמוצרים.

 

לפרטים ומידע נוסף אודות ייצור רהיטי רחוב וגן צרו קשר עם ל.ש.מ מתכות בע”מ בטלפון 03-9613415. כתובת אתר האינטרנט של החברה www.Leshem-M.co.il

 

שתף פוסט זה

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
כתבות פופולריות
מה לבדוק בעת שיפור דיור-שדרוג דירת המגורים שלכם?
נדל"ן

מה לבדוק בעת שיפור דיור-שדרוג דירת המגורים שלכם?

אם אתם מחזיקים בדירה של עצמכם, אתם במצב טוב. כדי לשמור על המזל הטוב, חשוב ולתכנן ולנהל נכון את תהליך

האם באמת העולם שייך לצעירים?
יזמות

האם באמת העולם שייך לצעירים?

על עיצוב מוצר לגיל השלישי אוכלוסיית העולם מתבגרת. בארה”ב, למשל, בני ה – +65 מהווים כ – 16% מהאוכלוסייה. שיעור

רטיבות בחורף – למה ואיך?
נדל"ן

רטיבות בחורף – למה ואיך?

סובלים מרטיבות בחורף? יכולות להיות לכך סיבות שונות, אשר גם ישפיעו על דרך ההתמודדות עם הבעיה.   כולנו שמחים על

כתבות מומלצות
מה לבדוק בעת שיפור דיור-שדרוג דירת המגורים שלכם?

מה לבדוק בעת שיפור דיור-שדרוג דירת המגורים שלכם?

אם אתם מחזיקים בדירה של עצמכם, אתם במצב טוב. כדי

האם באמת העולם שייך לצעירים?

האם באמת העולם שייך לצעירים?

על עיצוב מוצר לגיל השלישי אוכלוסיית העולם מתבגרת. בארה”ב, למשל,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן